رفتن به مطلب

Recommended Posts

حمید رضا امیری صفت

حمید صفت متولد 18 مرداد 1372 در تهران، خواننده است

یک دهه هفتادی که خیلی زود معروف شد، چهره ای متفاوت که فعالیت اش زیرزمینی و غیرمجاز است اما هوادارانش زیادن، می گوید من یاغی ام اما احمق نیستم 

نام اصلی اش حمیدرضا امیری صفت می باشد

خانواده

در یک خانواده هنری در محله شمس آباد تهران بدنیا آمدم، مادرم صدای خوبی دارد و خواهرم نیز کارگردان و بیشتر ویدیو کلیپ ها رو با راهنمایی او می سازم، رادرم هم در آمریکا زندگی می کند

شروع فعالیت

فعالیت خود را از دوران راهنمایی به همراه پسر دایی اش علی رهرو با ساخت موزیک رپ زیرزمینی شروع کرد، الگویش را افرادی مثل امینم و فیفتی سنت معرفی می کند. اولین آهنگش موزیکی بنام خیابانی ها بود، می گوید سبک رپ بیشتر به روحیه زندگی ام میخورد و بهتر میتونستم خودمو تخلیه کنم.

یاغی هستم …

می گوید بچه یاغی هستم، یاغی را چریکی بودن می داند و از بچگی شر بود و تو کار حد و مرز ندارد ولی می گوید احمق نیستم و در کنارش سیاست دارم

الگویم چمران است

از آدم هایی مثل چمران درس می گیرم، بیشتر علاقمند به چریکی بودنش هستم و موزیک ویدیوی چ را در استایل دکتر چمران بصورت چریکی منتشر دادم

بازیگری و طراحی …

به بازیگری و کارگردانی علاقه دارد، تمایل دارد یک فیلم کوتاه بسازد و فعالیتی هم در حوزه طراحی لباس دارد

ازدواج دوم مادر

پدر و مادر حمید صفت در زمان کودکی او جدا شدند، در سال 1384 وقتی 12 ساله بود مادرش برای بار دوم با مردی بنام هوشنگ ازدواج کرد و مدتی در آلمان زندگی می کرد

ماجرای حمید صفت (قتل)

در 22 مرداد 96 حمید صفت ناپدری اش رو در جریان یک دعوای خانوادگی به قتل رساند، او گفته بود ناپدری اش مادرش را کتک می زد برای همین او کنترل خود را از دست داده است. 
او ساعاتی بعد از مرگ ناپدری در بیمارستان خود را به کلانتری معرفی کرد و به مدت یکسال در زندان رجایی شهر بازداشت بود

بیوگرافی حمید صفت

منبع: فتوکده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجایب شهر

حمید صفت رو بیت سفید عجایب شهر

آزاد شدم خوشحالم ننه ایشالله آزادی قسمت همه
آزاد شدم چشمامون تَره ایشالله بیرون دنیا بهتره

آزاد شدم بیا بغلم همه جلو رفتنو من أ همه عقبم
آزاد شدم بگو به منم من توو حبس بودمو بی خبرم همه عجبن

داستان شده همه توو غمن چرا لنگو پاچه های همه رو همن
پَ ننه ننه خاک توو سرم ناموسا ناموسم بریز آب پاک رو دستم

آزاد شدم بده ببینم همه سرا خمِ مگه توو این تلفنا چی میدن
این یابوها چی میگن مردم گشنن مگه اینا کجا چریدن

بچه معروفام همه جمیلن فرهنگ چیه معلوم نی کجا چپیدن
اینا چی میگن لاتا چرا فیلم میگیرن چرا خرج جنگو أ توو جیب میگیرن

عجایب شهر عجایب شهر ارازل بخت اربابای شهر
نوکرای تخت شماها به دست باید سیر کنیم سیر کنیم گشنه ها رو تخت

هه عمو نوکرم عمو عمو چه خبر دیروز اومدم پر دردسرم
عمو راه داره بکش یه دست به سرم

پَ عمو میگن همه لوکس شدن بالاها توپ شده
روغنا نوچ شده بقیه سوخت شدن کور شدن ویلاها توپ بوده چی چی

میگن رواله سوبل شده عمو میگن خانوما سانتالن مانتالن
خونه ی لاشخورا شیک میرن میپوشن میخرن

عمو میگن گرون شده نخرم میخرن بدترم میبرن هیچ کسم حرف نزد
عمو عمو پدرا در همن عمو جلو خونواده هاشون هم شرمندن عمو

عمو گشنه ها نزدیکن انجمن ها واسه گربه هاشون نذر میدن عمو
عمو گشنه ها فحش میدن لخت میشن هُل میدن لفظ میرن

عمو رفیقام بیکارن بیمارن جز امید چی دارن چی دارن چی دارم
عمو دیروز از حبس اومدم حبس توو حبسِ نفس اومدم
عمو بکش یه دست به سرم میخوام برگردم دردت به سرم

عجایب شهر علیرضا عجایب شهر
به خاطر تو خیلیا میرن رجایی شهر داداشا ایشالله آزادی همتون

من قول دادم که اگه رفتم دست پر باشم بگم از زندونیا سخت
حالو هوای هم سلولیام قطع همه کف بخششن

هر دوشنبه دلگرم میشن چهارشنبه ها سرد میشن
کی میدونه جمعه ها چقدر دلتنگ میشن

با یه ایشالله آزادیت دعا میکرد داد میزد داستان میگفت محل میرفت میخندید
حرف میزد ولی تهش با گریه دلش بد لک میزد

همه کف بخششن نشه یه روز نبخشیده شن
توو این دل سنگین شب نقش شاکیا واسه جبران ترقیب بشن نشه

خدا زد به نام بخشنده حق تهش نذار داستان شه تلخ
میدونم خیلی سخته ولی به مولا همه کف بخششن

دانلود با کیفیت 320

دانلود با کیفیت 128

قشنگی آهنگ : 87%

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• گروه تلگرامی دیوونه تو

• مطالب مشابه

• توسط sajjad
      یک آلبوم با سبک خاصی از نیوایج و حماسی. چند ترک با کلام دارد که روی مخ راه می رود!
      قشنگی آلبوم: 86%
      دانلود آهنگ برتر
      دانلود کل البوم با کیفیت ۱۲۸
      منبع: موزیک بی کلام

Artist: Marcus Warner
      Album: 39 Seconds
      Year: 2018
      Genre: Neo-Classic, Epic
      Format: 128
      Size: 56 MB
      Duration: 01:00:57
      Track: 14
    • توسط sajjad
      نام : علی
      نام خانوادگی : یاسینی
      تاریخ تولد : 1373/9/12
      محل تولد : تهران
      او ترانه سرا، تنظیم کننده و آهنگ ساز نیز هست و همچنین سبک خاصی را برای خود به وجود آورده است.
      همچنین او نزد آرش ، مسیح و مسعود جهانی که یک تیم قوی موسیقیایی هستند همکاری نموده است که یکی از دلایل شهرت او این مورد است.

شروع فعالیت هنری علی یاسینی
      او دوسال است که بطور حرفه ای خوانندگی را دنبال میکند او از طریق پخش آهنگ نترس به مشهوریت رسیده است و انتظار میرود یکی از خواننده های نو ظهور ایران باشد.
      اما اوج شهرت وی با اهنگی که بطور مشترک با شهاب مظفری خوانده است برمیگردد.
    • توسط sajjad
      25 باد گروه موفق موسیقی ایرانی است. این گروه را یک زوج جوان به نام تهمینه که متولد 17 دی سال 1364 است و همسرش عادل متولد 19 ابان سال 1362 تشکیل می دهند که هر دوی آنها متولد شهر مشهد هستند و فعالیت موسیقی خود را از همین شهر آغاز کردند.
      گروه 25 باند تا به حال 4 البوم منتشر کرده اند. اولین آلبوم انها پاتوریکو نام دارد که سال 90 منتشر شد و شامل این هشت قطعه است : از من نگذر – برسه ماه – بیا بیا – چقدر تنهایی بده – امشب می خوام – پاتوریکو – وقت پرواز – وقت پروازی نسخه ریمیکس.
      آلبوم بعدی حق با توست EP نام دارد که سال 93 منتشر شد. 9 قطعه این آلبوم شامل : حق با توست – گاهی وقتا -یه باد خنک – دارم یخ میزنم- دارم یخ میزنم نسخه ریمیکس است.

آلبوم باور با 8 تراک که در سال 94 منتشر شد و شامل این آهنگ ها است ک من شک دارم – درد دلتنگی – باور – مسافر – دوستت دارم – قرنطینه – ترس – تاریک تر.
      البوم بعدی نیز 4 نام دارد که شامل 8 قطعه است : مال من شدی – فندک – بارون – تا صبح خونه نریم – چقدر خوبه – اینقدر بخند – آینده تاریکه – استخر.

عادل و تهمینه هر دو زاده شهر مشهد هستند و تا دوران جوانی خود را نیز در مشهد زندگی کرده اند. این دو خواننده اکنون در شهر لس آنجلس زندگی می کنند. عادل مدرک مهندسی کشاورزی دارد و تهمینه نیز مهندسی نرم افزار دارد.
      این دو کار خود را ا ایران آغاز کردند و در ابتدا فدر دیگر به نام فرجام عضو گروه آنها بود و به صورت زیزمینی کار می کردند. اولین آهنگ آنها طوس نام داشت که مورد تشویق یاس قرار گرفت. در سال 88 فعالیت این گروه به پایان رسید و گروهی به نام 25 باند تشکیل شد که عادل و تهمینه عضو این گروه بودند.
      منبع: تاپ ناز
    • توسط sajjad
      عکس و بیوگرافی کتی پری (Katy Perry)
      کاترین الیزابت هاتسون متولد 25 اکتبر 1984 معروف به کتی پری به دلیل اینکه روی سن به او کتی پری می گویند ، یک خواننده و نویسنده ی شعر و موسیقی دان است .
      متولد شده ی کالیفرنیا از پدر و مادری مذهبی ،او با گوش دادن به موسیقی مذهبی و اواز خواندن در کلیسا رشد کرد

پری به سوی شهرت در سال 2008 به وسیله آهنگ I kiss a girl خیز برداشت.

کتی پری کارش را با ظبط کردن های غیر دائم و گاه به گاه ، بعد از خواندن با گروه capitol music در سال 2004 کتی اولین البوم و پر رونق ترین شان را به نام یکی از پسر ها منتشر کرد    
       این البوم شامل آهنگ های I kiss a girl و hot and cold که این اهنگ ها موفقیت خوبی را در سطح جهان کسب کردند می شود .

پری هاتسون در 25 اکتبر 1984 در سانتاباربارا ، کالیفرنیای امریکا به دنیا آمد. فرزند وسط یک پدر و مادر مذهبی ، پری یک خواهر بزرگتر و یک بردار کوچکتر از خود هم دارد او در کلیسای خودشان آواز می خواند .
      مادر کتی پری در کالیفرنیای جنوبی بزرگ شد و یک ازدواج موقت و ناموفق در زین باوه هم داشته است ، پدرش هم یک امریکایی از سواحل غربی امریکا بود او بزرگ شد همراه با گوش دادن به موسیقی مذهبی و اجازه نداشت به موسیقی غیر مذهبی گوش دهد او از دبیرستان dos pueblos در گستا کالیفرنیا در سال 2004 فارغ التحصیل شد و به صورت در سن 18 سالگی به لس انجلس مهاجرت کرد
      کسانی بودند که در راه موفقیت و شهرت به او کمک کردند .
      پری با هم کلاسی ژیمناستیکی خود (travis mccoy) به طور غیر دائم و متناوب و برای چند سال با هم رابطه داشتند.
      بعد از بیش یک سال رابطه و دیدار های موقتی و گاه به گاه ، انان در رابطه شان با یکدیگر جدی شدند و این درست قبل از سوار شدن شان به کشتی ( wrap tour) در سال 2008 بود ولی انها در دسامبر 2008 از هم جدا شدند .

اهنگ های پری کتی (urso gay) و (I kiss a girl) موفقیت زیادی کسب کردند و هم چنین این اهنگ ها عکس و العمل هایی از طرف گروه های هم جنس باز و مذهبی هم داشت .
      ری نسبت به این جدال ها و گفت و گوها عکس العمل نشان داد و گفت که اهنگ (urso gay) یک اهنگ منفی نیست و به معنی هم جنس باز هم نیست بلکه به معنی چلاغ شدن ولی حقیقت امر این است که این پسر یک پسر هم جنس باز باشد .
      من واقعا ً می دانم که چقدر می شود از این اهنگ بد تعبیر کرد یا یک چیزهایی مثل این ، من درباره ی دوست پسر قبلیم صحبت می کردم و این چیزها را گفتم .
      در دسامبر 2008 پری از خواننده انگلیسی لیمی الن عذر خواهی کرد به خاطر این موضوع که لیمی الن که گفته بود لیمی الن یک نمونه لاغر شده از خودش است پری اظهار کرد که این موضوع را به عنوان یک شوخی بیان کرده است و منظوری از بیان این موضوع نداشته است .
      منبع: بیتوته
    • توسط sajjad
      زندگینامه:
      صادق واحدی به گفته ی منابع خبری معتبر اهل کرج است اما در یکی از مصاحبه های خود اعلام میکند که اهل تهران است،او در 7 اردیبهشت سال 1369 چشم به جهان گشوده است،او که مادرش پزشک است،در سن 13 سالگی به دلیل فوت پدرش به ارمنستان مهاجرت کرد و در همانجا بود که با حصین آشنا شد.
      به گفته ی خودِ صادق آهنگ های او حاصل حاصل چالش های فردی اجتماعی هستند و او خود و حصین را در یک مکتب فکری میداند و از نظر صادق طرز تفکر صادق و حصین بسیار شبیه به هم است،صادق اولین آهنگ رسمی خود را با همکاری حصین در سال 89 منتشر کرد که این آهنگ جفت کفش نام گرفت و چندی بعد نیز آلبوم صبح بخیر ایران با صدای او منتشر شد.
      صادق و حصین با همکاری هم کمپانی حصین کاغذ را گسترش داده و کاغذ رکورد را تاسیس کردند،او بارها از همکاری با حصین ابراز خشنودی کرده است و او را یک فرد حرفه ای خطاب کرده است.
      نظر صادق درباره ی برخی از آهنگ های او:
      اعتراف:به گفته ی صادق شعر اعتراف حسِ لحظه ی و باید و نباید هایی بوده که او در جامعه دیده است،تکست این آهنگ در مدت دو روز آماده شده.
      سنگین:به گفته ی صادق،ترک سنگین بیشتر از چیزی که او فکر میکرده بازتاب داشته و مورد پسند مخاطبان قرار گرفته است و در واقع حس یک فرد که در انتهای راه،بریده است و فرد دیگری که در همین انتها قرار داشته ولی باز امید دارد را نشان میدهد.
      جفت کفش:دیدگاه صادق در اجتماع است.
      شبا،رد پا،تنهایی: صادق این ترک را حاصل خط فکری مشترک او با حصین میداند و عقیده دارد آنچه در این آهنگ است چیزی بوده که او وحصین در آن زمان تمایل داشته اند تا به گوش مخاطبان خود برسانند.
      تکرار:به گفته ی صادق نوشتن شعر تکرار یک ماه به طول انجامیده و این ترک که در آستانه ی سال نو منتشر شد و قصد نشان دادن تفاوت های اجتماعی در بین مردم را داشت.
      منابع: mustext
    • توسط sajjad
      از جمله آهنگ های زیبا و شنیدنی فرزاد فرخ می توان عشقم ، هوای تو ، لبخند و … را نام برد .
      او در ویژه برنامه شب یلدای ۱۳۹۶ مهمان شبکه سه سیما است .

• موضوع ها

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.