رفتن به مطلب

Recommended Posts

سه شنبه 8 فروردین 96 13:36

مثلا
وقت هایی که کار واجبی دارم و 
با عجله صدایت می زنم
"جانم؟! "
نگو!
حرفم را فراموش می کنم

پوریا نبی پور

• سپاس 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سه شنبه 8 فروردین 96 02:50

می‌نویسم "تو"
سنجاق می‌کنم به روی قلبم
و تپیدن
آغاز می‌شود ❤️

مرتضا فتحی

• سپاس 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط sajjad

نام: جلال‌الدین محمد بلخی
      تاریخ تولد: ۶ ربیع‌الاول ۶۰۴ قمری (بلخ یا وخش)
      تاریخ مرگ: ۵ جمادی‌الثانی ۶۷۲ قمری (قونیه)
      پیشه : شاعر و صوفی
      آثار:
      مثنوی معنوی - دیوان شمس تبریزی - رباعیات - فیه ما فیه - مجالس سبعه - مکتوبات
      یونسکو با پیشنهاد ترکیه، سال ۲۰۰۷ را سال جهانی مولانا نامیده‌است.
    • توسط zahra

محمد شيخى متولد ٢٥ اسفندماه سال ١٣٦٩ است.
      فعاليت شعرى خود را به صورت مبتدى از دوران راهنمايى و متوسطه شروع كرد و در همان زمان در جشنواره هاى آموزش پرورش چندين بار موفق به كسب رتبه ى برتر در زمينه ى شعر و داستان شد.همچنين در جشنواره شعر شمسه شهردارى حائز رتبه ى سوم شده است.
      تحصيلات وى مهندسى معمارى از دانشگاه شهيد بهشتى است.
      مجموعه غزل 'تلقين' اولين كتاب چاپ شده از اين شاعر است كه چاپ اول آن در روزهاى نمايشگاه كتاب ٩٤ به فروش رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد و هم اكنون در مرحله ى چاپ سوم قرار دارد
      مجموعه غزل تلقين توسط انتشارات فصل پنجم چاپ گرديده است
    • توسط sajjad

ولنتاین 14 فوریه هر سال جشن گرفته می‌شود و چند سالی می‌شود که این رویداد در ایران هم باب شده و افراد از روی عشق و محبت به یکدیگر تبریک گفته و بهم هدیه می‌دهند. دانستنی‌ها و اطلاعات زیادی در رابطه با این روز وجود دارد که شاید در جریان نباشید پس برای دانستن آنها با دیجی‌رو همراه باشید.
      ۱.معروف‌ترین نظریه درباره‌ی روز ولنتاین این است که امپراطور کلادیوس دوم نمی‌خواست که سربازان رومی در طی جنگ ازدواج کنند. Bishop Valentine برخلاف دستور عمل کرده و پنهانی افراد را به عقد هم در می‌آورد. به همین دلیل هم زندانی و اعدام شد. وی در حالی‌که در زندان به سر می‌برد، به دختر زندان بان نامه نوشت و تحت عنوان ” ولنتاین تو ” آن را امضا کرد.

۲. در دوران ویکتوریایی، امضا کردن کارت ولنتاین بدشانسی می‌آورد.

۳. بر طبق آمار، حدود 3 درصد از کسانی که حیوان خانگی دارند در این روز به آنها هدیه می‌دهند.

۴. حدود 1 میلیارد کارت ولنتاین هر سال مبادله می‌شوند.
      ۵. دختران در قرون وسطی در این روز غذاهای عجیب غریب می‌خوردند تا خواب همسر آینده‌‌شان ببینند.
      ۶. در سال 1537، هنری هفتم پادشاه انگلستان رسما 14 فوریه را روز ولنتاین اعلام کرد.

۷. Richard Cadburyدر اواخر 1800 ، اولین جعبه شکلات مناسبتی برای ولنتاین را تولید کرد.
      ۸. در این روز بیش از 35 میلیون جعبه شکلات قلبی شکل بفروش می‌رسد.
      ۹. 73 درصد از کسانی که در این روز گل می‌خرند مردان هستند.
      ۱۰. 15 درصد از زنان آمریکایی در روز ولنتاین برای خودشان گل می‌فرستند.
      ۱۱. بیش از 50 درصد از کارت‌های ولنتاین ، 6 روز زود‌تر خریداری می‌شوند.
      ۱۲. رز قرمز گل مورد علاقه‌ی ونوس، الهه‌ی عشق رومی بود.
      ۱۳. زنان حدود 85 درصد هدایا را در این روز می‌خرند.

۱۴. در این روز به ترتیب معلم‌ها، کودکان، مادر‌ها، همسر‌ها، معشوقه‌ها و حیوانات خانگی بیشترین کارت تبریک را دریافت می‌کنند.
      ۱۵. هر سال حدود 220 هزار خواستگاری در این روز انجام می‎‌شود.
      ۱۶. هر ساله در روز ولنتاین، شهر ورونای ایتالیا که محل زندگی رومئو و ژولیت شکسپیر است، حدود 1 هزار نامه برای ژولیت دریافت می‌کند.
      منبع: دیجی رو
    • توسط sajjad
      چله زمستان هم 
      حریف آغوش گرمت نمیشود 
    • توسط sajjad
      اگر همه آدمها 
      یک نفر را داشتند 
      که شب ها در آغوشش 
      به خواب می رفتند ...
      بدون شک 
      صبح که می شد 
      تمام جهان خواب می ماند ...!
      فرشته رضایى
    • توسط sajjad
      درود دوستان عزیز ...
      قسمت رمان های عاشقانه تا چند روز از دسترس خارج شد. خیلی برام جالبه و کلی سوال بی جواب که فکر کنم خودشونم نتونن جواب بدن!
      یه نگاهی به متن فیلترینگ بندازیم:
      خب میریم سراغ بندی که از قسمت رمان های عاشقانه اشکال گرفتن:
      حالا چنتا تا نکته میمونه:
      این مطالب کپی شده سایت های دیگه هست! چطور اونا که منبع هستن فیلتر نشدن و این دسته بندی فیلتر شده ؟ چرا کل دسته بندی رو فیلتر میکنین! خب اگه موضوعی اشکال داره بگید پاکش کنیم! (میگن کل دسته باید حذف بشه) هیچ جوابگو درست و حسابی ندارن آدم بتونه حرفشو بزنه!  رفتم واسه رفع فیلتر اقدام کنم میگن سایت شما فیلتر نیست! خدایا ...
      مرگ بهترین گزینه هست ...
  • محبوب ترین مطلب ماه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

درباره ما

دیوونه تو در ۲۰ خرداد ۹۵ فعالیت خود را به عنوان انجمن عاشقانه آغاز کرد.هدف ما به وجود آوردن جو دوستانه و کمک به تمام عاشقان فارسی زبان هست. امیدواریم با همکاری شما عزیزان بتوانیم میزبان خوبی برای لحظه های عاشقانه تان باشیم.

تبلیغات متنی

برای تبادل لینک پیام خصوصی دهید.

بنر دوستان

در این قسمت بنر همکاران قرار میگیرد.