رفتن به مطلب

سوال

سلام دوستان عزیز. تا به حال کسی از شما از گارانتی لایف سرویس استفاده کرده؟ می خوام پرینتر بگیرم با همین گارانتی لایف سرویس ولی اصلا اطلاعاتی در مورد خودش و خدماتش ندارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
لایف سرویس مهمان

اتفاقا به نظر من به شدت در قید و بند گارانتی باش چون همه محصولی که میگیره اگر مشکل پیدا کنه بی گارانتی خیلییییی باید دنبالش بدویی. من لایف سرویسو میشناسم و قبل از آشنا شدن باهاش نظره منم درباره گارنتی بد بود ولی الان تازه فهمیدم گارانتی به چه دردی میخوره نسبت به بقیه گرانتی ها لایف خیلی وظیفه شناس تره به نظرم 

لینک به ارسال
  • 0
نقل قول

سلام

کلا گارانتی جایی که نیاز داری به کارت نمیاد!

تو گوگل یه سرچ بکن “گارانتی لایف سرویس”، سایت های همسایه نظرسنجی گذاشتن میتونی بری تو سایتشون و نظراتشون رو ببینی

زیاد تو قید گارانتی نباش، تو قید جنسی باش که میخوای بخری

از یه سایت پرسش و پاسخ پرسیدم این نظر رو داشتن و بقیه سایتا تقریبا اطلاعات زیادی ندارن و در همین حد راهنمایی میکنن.

اگه پولت نقده یه پرینتر خوب بگیر زیاد درگیر گارانتی نباش واقعا فایده نداره من یه پرینتر سیاه سفید10 سال پیش گرفته بودم (HP)  خیلیم ازش کار کشیدم یبار فقط جوهرش تموم شد الانم خیلی خوشگل داره کار میکنه ...

مهم اینه که چه نوع پرینتری باشه زیاد دریگیر گارانتی نباش ...

اگه میشه قیمت ، برندو کاری که میخوای باهاش بکنی (در حد استفاده خودت میخوای یا چاپ انبوه) رو بگوه تا در حد توان بتونیم راهنماییت کنیم.

لینک به ارسال