رفتن به مطلب

Recommended Posts

هر وقت خواستین قهر کنین قبلش اینارو با همسرتون طی کرده باشین که قوانین قهر باید در هر شرایطی رعایت بشه.

1. ‏حق نداریم به خونواده های هم توهین کنیم.‏
  2. ‏حق نداریم مسایل و مشکلات کهنه رو مطرح کنیم. تو هر دعوا فقط راجع به همون موضوع بحث میکنیم.‏
  3. ‏شام و ناهار نپختن و شام و ناهار نخوردن نداریم. همه اعضا مثل حالت عادی باید برای غذا حاضر باشن.‏
  4. سلام و خداحافظی در هر صورت لازمه
  5. هبچکس حق نداره جای خوابشو عوض کنه
  6. هر کس برای آشتی پیش قدم بشه اون یکی باید براش کادو بخره
  7. حق نداریم اشتباه طرف مقابلو تعمیم بدیم . مثلا عبارت تو همیشه.... ممنوعه.چون اینکار دعوا رو به اوج میرسونه
  8. باید به هم فرصت بدیم که هرکی راجع به دیدگاهش نسبت به موضوع دعوا 5 دقیقه صحبت کنه و طرف دیگه هم 5 دقیقه ‏زمان برای پاسخگویی داره. و بعد اگه حرفی باقی موند باید به فردا موکول بشه تا سر و ته بحث مشخص باشه.‏

اگر افراد مي توانستند ياد بگيرند كه آنچه براي من خوب است لزومي ندارد كه براي ديگران هم خوب باشد، آنگاه دنياي شاد و ‏خوشايندتري مي داشتيم.!‏
‏"تئوري انتخاب" به ما مي آموزد كه دنياي مطلوب من، اساس و شالوده زندگي من است و نه اساس و شالوده زندگي ديگران.!‏

منبع: کانال عشق آریایی 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• مطالب مشابه

• مهمان مهمان
      توسط مهمان مهمان
      زن و شوهر چطور می‌‌توانند تفاهم را در زندگی‌شان بالا ببرند؟ 
    • مهمان مهمان
      توسط مهمان مهمان
      مردی 38 ساله هستم. مدتی است كه همسرم روزگار مرا تیره و تار كرده. او مدام به من شك می‌كند. روزی هفت هشت بار به محل كارم تلفن می‌زند و گاهی سرزده به محل كارم می‌آید تا ببیند چكار می‌كنم و آبروی مرا جلوی همكارانم می‌برد، اگر به حمام بروم متوجه می‌شوم كه موبایل مرا كاملا چك كرده و تماس‌‌ها و پیامك‌‌هایم را خوانده، و اگر پیامك‌‌ها یا تماس‌‌هایم را پاك كرده باشم با من مشاجره به راه می‌اندازد و مرا تهدید می‌كند كه آبروی مرا خواهد برد. اگر با دوستم تلفنی حرف بزنم گمان می‌كند در حال مكالمه با زن دیگری هستم و همیشه می‌خواهد مچ مرا بگیرد. دیگر از این رفتارها و حركات خسته شده‌ام. خواهش می‌كنم راهنمایی‌ام كنید. 
    • شهر سوال مهمان
      توسط شهر سوال مهمان
      جواب دادن به این سوال نیازمند سوال هایی است که شما باید به آنها جواب بدهید:
      شما در چه سطحی از رفتار مذهبی هستید و ایشان چقدر و خانواده و دوستانتان چقدر؟ شما خودتان اطاعات دینی‌تان در چه حدی است؟ سطح تحصیلاتتان چقدر است؟
      معمولا توصیه های مستقیم بین همسران زیاد کارساز نیست. بماند که گاهی ناشیانه بوده و باعث زدگی طرف مقابل هم میشود.
    • شهر سوال مهمان
      توسط شهر سوال مهمان
      حدود یکسال هست که ازدواج کردم. همسرم قبل از من با فرد دیگری نامزد بوده و از همه لحاظ با اون ارتباط داشته البته من این را بعد از عقدمان فهمیدم. اینها برام مهم نیست. مشکلم این استکه شوهرم حدود سه ماه است که با دختری از هم شهری هایمان چت میکند و بیشتر حرفایشان در ارتباط با مسایل جنسی است. علی رغم اینکه میدانم من و شوهرم به هم شدیدیا علاقه مندیم. و البته شوهرم به آن دختر نگفته متاهل است و هدفش سرکار گذاشتن دختر است. بنظرتان من باید چیکار کنم.
    • شهر سوال مهمان
      توسط شهر سوال مهمان
      بهترین شیوه تعامل با همسر زود رنج چیست؟
    • ناشناس مهمان
      توسط ناشناس مهمان
      چرا زوج های جوان بعد از گذشت مدّتی از آغاز زندگی دیگر آن شور و شوق دوران نامزدی را ندارند و مانند سابق از همسرشان لذت نمی برند؟ و به قول خیلی ها : چرا زندگی فقط 6 ماه اوّلش زیباست؟...!
    • توسط sajjad
      شناخت زنها از موقعی سخت میشود که با او سرد رفتار میکنین....
      که وقتی وسط حرف زدنها و شلوغ کردنهایش ......
      در نقطه ی حساس کلماتی که با شوق و ذوق فراوان برایتان میگوید:
      سرد؛
      سرتان را تکان دهید و بگویید:
      چه خوب بعدن راجبش حرف میزنیم....
      زنها بی دلیل و به یکباره از خروشان شدن احساسشان دست برمیدارند....
      به یکباره در کنج تنهایی اتاقشان پناه میبرند .....
      انگار در آن لحظه هیچ تکیه گاه و مانندی ندارند و منفورترین زن دنیا هستند....
      و افکاری که مثل  طاعون به جانشان چنگ میزند: چرا هی گفتم؟! چرا خسته اش کردم....
      لطفا همیشه مهربان باشین.....
      لطفا همیشه با وجود خستگی؛ باز هم گوش کنین....حتا اگر متوجه نباشید....
      لطفا...با ما......مهربان باشید....

• محبوب ترین مطلب ماه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.